ÜNİVERSİTE SINAVI İLE İLGİLİ WEBINARA ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ


Üniversite sınavına girecek öğrenciler Psikoloji Bölümümüzün hazırladığı “Sınavım ve Ben” Webinarına yoğun ilgi gösterdi.

İLK OTURUMA ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

Toros Üniversitesi’nin yaklaşan üniversite sınavı ile ilgili endişeleri olan öğrencilere yönelik olarak hazırladığı, 10 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleşecek olan “Sınavım ve Ben” konulu webinara öğrencilerden yoğun ilgi geldi.

Katılımın kontenjanlarla sınırlı olduğu “Sınavım ve Ben” başlıklı webinarın konuşmacıları: Toros Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Feyruz Usluoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Sema Bengi Gürkan olacak.

İKİNCİ OTURUM 15 HAZİRAN’DA GERÇEKLEŞECEK

Toros Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nün bu alandaki ikinci Webinar oturumu ise “Sınava Doğru” başlığı ile 15 Haziran 2020 Pazartesi Saat:16:00'da gerçekleşecek.

Konuşmacılar:

Prof. Dr. Banu Yazgan İnanç (Toros Üniversitesi  Psikoloji Bölüm Başkanı)

Dr. Öğr. Üyesi Münir Yalçın Ortakale (Psikolog Dr.)

Aynı şekilde katılımın sınırlı olduğu webinara katılabilmek için öğrencilerin aşağıda belirtilen linke tıklayarak katılım formunu doldurması gerekiyor.

KATILIM FORMU LİNKİ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfd07rCQ6nBVeJlW2_4jYOBCU7Ab3ChXAnAmOtEoPyb4LYPgA/viewform

Haberlere Geri Git

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Kalite Yönetim Sistemi

Bologna Bilgi Paketi

Kalite Güvence Sistemi

"