KURUMSAL İLETİŞİM VE TANITIM MÜDÜRLÜĞÜ

Hakkında


Toros Üniversitesi Kurumsal İletişim ve Tanıtım Müdürlüğü, üniversitemiz ile diğer kurumlar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. İletişim ve tanıtım alanlarında çalışmalar yürüten müdürlüğümüz; üniversitemizin dış iletişim çalışmalarını yürütür ayrıca öğrencilerimiz ve üniversite yönetimimizce düzenlenen panel, seminer, konferans ve toplantıların haberlerini yerel, ulusal ve uluslararası medya organlarına iletir ayrıca bu haberleri web sitemizde yayınlar.

Kurumsal İletişim ve Tanıtım Müdürlüğü üniversitemizde yıl içerisinde düzenlenen etkinliklerin afiş, bilet, sertifika, broşür gibi materyallerinin hazırlanmasını sağlamaktadır. Müdürlüğümüz, üniversitemizin öğrencilere sunduğu olanakları tanıtmak üzere çeşitli projeler geliştirmekte ve yürütmektedir.

Müdürlüğümüz, iletişim planlama, tanıtım, reklam, markalaşma ve anket çalışmaları ile üniversitemizin tanıtım stratejilerini yönetimimizle paylaşır. Üniversitemizin tanıtımı için kullanılan tüm basılı dokümanlar, web sitesi ve üniversitemizden haberlere yer verdiğimiz Toros Vizyon Dergisi, İİSB Fakültemizin bünyesinde çıkartılan hakemli bir dergi olan Sosyal Bilimler Dergisi’nin dizgi, mizanpaj işlerini yürütür. 

Kurumsal İletişim ve Tanıtım Müdürlüğü olarak, Üniversitemiz bünyesinde kurulan Toros Üni TV'de özgün içerikler üreterek canlı ve paket programlar yayınlamaktadır. 

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Kalite Yönetim Sistemi

Bologna Bilgi Paketi

Kalite Güvence Sistemi