TOROS SPORTS CENTER

Hakkında

TOROS SPORTS CENTER

Tesisimiz 4.500 m2 alana kurulu Akdeniz’in en gelişmiş modern fitness merkezidir. İçerisinde; sauna, buhar odası, hamam, donanımlı fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası ve grup derslerimiz için kullandığımız stüdyo odalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.
Tesis detayları:

   -Yaz kış kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu 1.95 m2 derinliğinde 25 m2 yarı olimpiktir. Yüzme kursları alabileceğiniz gibi serbest yüzme alanı olarak da kullanabilirsiniz.

   -Fitness salonunda 1.600 m2 alana kurulu en gelişmiş aletlerimiz ve Fitness eğitmenlerimiz hazırladığı program eşliğinde hizmet vermekteyiz.

   -Grup derslerimizin verildiği salonlarımız Spining salonu, Aletli Pilates salonu, Zumba ve Crunch salonu olarak kullanımdadır.

  -Kişiye özel aletli pilates stüdyomuzda ister tek kişi ister arkadaşınızla birlikte eğitmenimiz eşliğinde alabileceğiniz reformer derslerimiz mevcuttur.

  -Ölçüm odasında antrenmanlara başlamadan önce ölçümler yapılır ve Tanita cihazından vücut yağ ve kas analizi yapıldıktan sonra kişiye özel program hazırlanır. Bütün aletlerin kullanımı gösterildikten sonra antrenmana başlanır. Belirli sıklıklarda ölçümler tekrarlanır.

  -Bayanlara ve baylara özel soyunma odalarının bulunduğu alanda sauna, buhar odası ve hamam olmak üzere 3 ayrı şekilde de hizmet sağlanmaktadır.

    -2000 m2 alana kurulu kafe hizmeti.

-Ücretsiz otopark.

Öğrenci Bilgi Sistemi

Hazırlık Bilgi Sistemi

Dış İlişkiler

Kalite Yönetim Sistemi

Bologna Bilgi Paketi

Kalite Güvence Sistemi